آشنایی با مبل شرکتی

شما با خرید از شرکتهای تولیدکننده یا واردکننده مبلمان و یا شعبات و نمایندگی های آنها از مزایایی ویژه ای برخوردار می شوید که فروشگاههای موجود در بازار مبل یا تولیدی ها این مزیتها را برای شما نخواهند داشت یا اگر هم داشته باشند بسیار ضعیف تر و کمرنگ تر ارائه خواهد شد.

مزیت های شرکتهای تولیدی مبلمان نسبت به سایرین

در ادامه در پاسخ به سوال دوستانی که پرسیده بودند مبل شرکتی خوب است؟ به مهمترین مزیتهای شرکت های تولیدی مبلمان اشاره می کنیم :

1.داشتن اهداف و چشم اندازهای طولانی مدت:

اتفاقی که برای بعضی تولیدی ها و فروشگاه های نامعتبر می افتد که یک شبه افتتاحو یک شبه تعطیل می کنند، برای شرکتها نمی افتد.

زیرا آنها با سرمایه گذاری هایی کلانی که برای تولید انجام می دهند دارای اهداف و چشم اندازهای مشخص و بلند مدت هستند که با گذر زمان در مدار پیشرفت و بهتر شدن قرار می گیرند.

با توجه به اینکه شرکت های تولیدی موتور مولد در ایجاد اشتغال و تولید هستند از حمایت های کامل دولت مانند وام های بلند مدت با سود کم، بهره می برند.

2.قبول مسئولیت در شرکت تولیدی :

شما در شرکت های تولیدی مبلمان شاهد بدقولی و تاخیرهایی که در این صنف بسیار مرسوم است کمتر خواهید بود و این بخاطر قبول مسوولیت در بخشهای مختلف و ساختارمند بودن شرکت است. هر مشکلی که در جایی پیش بیاید مشخص است که مسئولش کیست و باید پاسخگو باشد.

3.ضمانت و خدمات پس از فروش :

یکی از مزیت های مبل شرکتی، ضمانت نامه های معتبری است که شرکت برای محصول خود می دهد. بطوریکه به مفاد آن ضمانت نامه کاملا وفادار خواهد بود. پس می توانید به ضمانتی که می دهند یا به خدمات پس از فروش آن اطمینان داشته باشید.

4.طراحی و تولید حرفه ای:

شرکت ها دارای بخش های مختلف برایبهبود عملکردخود هستند یکی از این بخش ها بخش تحقیق و توسعه است که فعالیت هایی نظیر طراحی مبلمان نیز زیر مجموعه آن است. در شرکت ها، مدل های مبلمان بروز رسانی می شوند در نتیجه طی مدت زمانی مشخص شاهد ارائه مبل های جدید به بازار هستید این فرآیند برای حفظ پویایی شرکت بطور مستمر و منظم ادامه دارد.

5.برند سازی شرکتها:

شرکت های تولیدی مبلمان برای افزایش فروش سخت بدنبال برندسازی هستند. برندسازی به فرآیندیگفته می شود که در مجموع منجر به خلق ارزش مطلوببرای مشتری می شود. تمام چیز‌هایی که مشتری در خصوص هویت تجاری شرکت، شامل حس، تجربه و تداعیات ذهنی باید بداند یا احساس کند، شامل این مجموعه فعالیت هاست.

6.جشنواره های فروش:

مشتریان می توانند در جشنواره های فروش که توسط شرکت ها ارائه می شود از تخفیفات خرید مبل بهره مند شوند. این شرکت ها معمولا دارای باشگاه مشتریان هستند که تمام جشنواره های فروش خود را از طریق راه های ارتباطی و شبکه های اجتماعی به اطلاع آنها می رسانند.

7.نیروی کار ماهر و کارآزموده:

در شرکت ها با توجه به اینکه فرآیند استخدام توسط بخش نیروی انسانی انجام می گیرد تمام نکاتی که برای استخدام یک فرد لایق لازم است رعایت می شود. در ضمن با توجه به حقوق و تسهیلات خوب مانند بیمه برای کارگران، آنها نیز به شرکت وفادار می مانند. این وفاداری را می توان در کیفیت بالا در محصول نهایی بوضوح مشاهده کرد.

8.بسته بندی و حمل و نقل حرفه ای:

شرکت ها برای بحث برندسازی خود، مبلمان خود را در پک های ویژه حبابدار با نام و لوگوی شرکت به مشتری تحویل می دهند. اینکار می تواند از صدمات وارده به مبلمان جلوگیری کند. در ضمن حمل و نقل نیز توسط نیروهای استخدامی خود شرکت انجام می گیرد که مسئولیت اینکار بطور کامل برعهده آنهاست.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discus